Zdrowie

Zdrowie

Zdrowie

We współczesnym świecie ludzie borykają się z wieloma problemami zdrowotnymi natury fizycznej i psychicznej. Wielu z nas cierpi na choroby cywilizacyjne, takie jak: cukrzyca, nadciśnienie, alergie, nowotwory, zaburzenia żywienia – anoreksja i nadwaga. Inni borykają się z problemami psychicznymi takimi jak: choroby psychiczne, depresja, niska samoocena, brak akceptacji, brak wiary w swoje siły i ogromny stres.ksiazki-moja-milosc.pl

Dodatkowo siedzący tryb pracy doprowadza do tego, że zażywamy za mało ruchu. A ruch jest niezwykle istotny dla pracy naszego organizmu. Wpływa nie tylko na stan naszych mięśni, ale również na sprawność naszego mózgu – na pamięć i koncentrację. Wszystkie te dolegliwości wynikają z ciągłego pośpiechu, w którym żyjemy. Warto czasem zwolnić, uspokoić się i przemyśleć nasze dotychczasowe życie. Podczas pobytu w naszym pensjonacie pomożemy Ci znaleźć sposoby na poprawę samopoczucia i zdrowia. Każdy nasz gość jest indywidualnością, dlatego też każdemu z osobna pomagamy odnaleźć cel w życiu i wprowadzić zmiany w odżywianiu, relacjach z otoczeniem i w sposobie myślenia.

Po powrocie do domu rozpoczniesz zupełnie nowe, pełniejsze życie. Będziesz świadomy swoich zalet, pewien siebie będziesz stawiać czoło wszelkim przeciwnościom. Oferujemy Państwu serię zabiegów wyrównujących potencjał energetyczny, oczyszczanie w saunie fińskiej, a także ćwiczenia na siłowni i treningi rozciągające, aerobowe i oddechowe. Każdy nasz gość otrzyma równie program żywieniowy dostosowany do jego potrzeb i dolegliwości, z którymi się zmaga. Dieta ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i samopoczucie, dlatego tak ważne jest jej zbilansowanie. Gwarantujemy oczyszczanie organizmu z toksyn, które pozwoli nie tylko zrzucić zbędne kilogramy, ale również poprawić stan całego organizmu. Weź swoje zdrowie w swoje ręce – przyjedź do nas!

Artykuł dzięki: