holistyczny co to znaczy

holistyczny co to znaczy

Może to przewlekła Dezorganizacja

Każdy pokój jest bałagan. Dlaczego nie można utrzymać go w czystości? Nie rozumiem, dlaczego chcesz tak żyć! Ona jest po prostu leniwy i nie obchodzi? Nic dziwnego, że jej mąż ją opuścił.

Komentarze słyszałeś lub może powiedzieć samemu. Ludzie, którzy mają problemy z uzyskaniem lub utrzymaniem zorganizowane zorganizowane, może cierpieć na przewlekłe dezorganizacji. Przewlekłe Dezorganizacja nosi wiele kapelusze. Jest z definicji warunkiem, że utrzymuje się przez długi czas i w dalszym ciągu do osłabienia jedynek jakość życia. może to być zainicjowane przez stan neurologicznie na bazie, takie jak zespół przewlekłego zmęczenia, MS, i zespół nadpobudliwości psychoruchowej z deficytem uwagi. Może być również związane z wyzwaniami fizycznymi lub kwestii starzenia. Addictive tendencje, takie jak Shop-a-holizm, Info manii lub zbierania uzależnienia odgrywa ważną rolę w dążeniu do organizacji. Problemy z CD doszli do przodu naszym codziennym życiu, a teraz bardziej niż kiedykolwiek jest uznawane za poważne obawy.

Profesjonalna pomoc jest coraz łatwiejsze do znalezienia i lepiej akceptowany. Profesjonalistów, takich jak terapeutów, autobusy życia, profesjonalnych organizatorów i pokrewnych specjalistów to tylko kilka przykładów pomocy, która czeka na skrzydłach. Krajowa Grupa analityczna przewlekłej dezorganizacji (NSGCD) jest zasobem Premier na płycie CD. NSGCD bada, opracowuje i przekazuje informacje, organizowanie technik i rozwiązań dla organizatorów zawodowych, związanych profesjonalistów i publiczności. Ich zadaniem jest korzystać osoby dotknięte przewlekłą dezorganizacji Istnieje wiele książek samopomocy, że rozwiązanie tego problemu i dać cenne informacje w tej drugiej mądrej ciemnej dziury w błąd.

Nie istnieją magiczne różdżki, nie ma na pewno leczy i na pewno nie na spacer w parku, ale jeśli jesteś gotów prosić o pomoc z dowolnej liczby profesjonalistów, i być otwartym na zmiany w swoim życiu; ścieżka może być mniejsza skalista.

Lynn Mino CPO / CD® zawsze inc Rozwiązanie (703) 509-2449 l.mino@comcast.net http://www.nsgcd.org

Linda Mino jest właścicielem zawsze Rozwiązanie inc., Spółki organizującej która pomogła wielu zdezorganizowanych klientów. Siedziba firmy znajduje się w Wirginii. Ona może być osiągnięty przez jej łącza e-mail na l.mino@comcast.net.

Artykuł dzięki:

Author: klubeuropa.pl

Share This Post On