holistyczne podejscie do pacjenta

holistyczne podejscie do pacjenta Może musimy przebaczyć komuś. Możemy popracować nad naszą samooceną. Może musimy dokonać zmian i podjąć odpowiednie działania. Może musimy nauczyć się zarządzać naszymi emocjami. Akceptacji, przebaczenia, i biorąc odpowiedzialność pomoże nam puścić gniew, który waży dół nasze serca . Gniew, który jest nierozwiązany i nie motywację do działania pozytywnego utrzymuje nas od konieczności ciszę i spokój, niepokojony umysł.

Złość nie jest tak źle. To jest od Boga emocje, które pomaga nam doświadczyć życia w całej jego pełni. To co robimy z naszym gniewem liczy. Możemy nauczyć się zarządzać i kontrolować nasz gniew, zanim stanie się destrukcyjne. Jeśli to konieczne, możemy liczyć na profesjonalną pomoc do radzenia sobie z nim. Nie musimy się wstydzić lub winny za uczucie tak jak my. Każdy z nas doświadcza gniewu, od czasu do czasu. Gniew nie ma kontroli nad nami, gdy zdecydujemy się go zwolnić. Możemy zarządzać naszą złość, puścić toksycznych emocji, a doświadczenie wolności.

holistyczne podejscie do pacjenta

Krystal Kuehn, MA, LPC, LLP, NCC jest licencjonowanym doradcą zawodowym, autor, nauczyciel i muzyk. Ona specjalizuje się w pomaganiu ludziom przeżywać swoje życie najlepiej teraz osiągnąć swój pełny potencjał, przełamywanie barier, wyleczyć z ich przeszłości i stworzyć styl życia zdrowia, szczęścia i miłości. Krystal jest współtwórcą nowego dnia poradnictwo, a małżeństwa i poradnictwo rodzinne centrum i BeHappy4Life.com, wielokrotnie nagradzany samodoskonalenia i rozwoju osobistego miejsce, gdzie można znaleźć setki darmowych zasobów internetowych, warsztaty, prezentacje wideo, intuicji i inspiracji ,

Artykuł dzięki:

Author: klubeuropa.pl

Share This Post On