holistyczna koncepcja czlowieka

holistyczna koncepcja czlowieka

Jest ciągłym procesem, który porusza się z mózgiem, w porównaniu do rdzenia kręgowego, z nerwów do komórki, tkanki, narządu, o którym mowa, z powrotem do nerwów rdzenia kręgowego do mózgu. Aby zobaczyć obraz układu nerwowego, jak opisano, Google „nerwowe fotki System”.

Jak szybkie bok, gdy istnieje kwestia metafizyczna wychowany (Boże, wrodzone, uzdrawiającą moc, duchy, itp) są sceptycy.http://evacs2006.pl I zawsze będzie, ponieważ są to rzeczy, które nie mogą być fizycznie lub chemicznie mierzona przez naukę, jak wskazano powyżej. Ale jako jeden ostatnim przykładzie pozostaną Państwu, za zwłoki w stosunku do ciebie. Gdybym wyciąć rękę i dłoń zwłok w tym samym miejscu, w tym samym czasie, co się stanie? W ciągu tygodnia będziemy porównywać cię ponownie. Twoja ręka jest uzdrowiony, ręcznie zwłok jest wciąż cięcia. Jaka jest różnica między wami? Obaj wciąż mają swój mózg, nerwy, serce, płuca, żołądka, trzustki, itd Jesteś zarówno kompletne anatomicznie. Jedyną różnicą jest to żywotność. Jeden z was ma jeszcze siłę życiową, Cokolwiek wybierzesz to nazwać, a drugi nie. Jednym z nich jest salon, oddychanie, uzdrowienie człowieka, drugi nie żyje. Fakty te są trudno argumentować.

Holizm jest praktyka patrząc na osoby jako jeden. Osoba, która przychodzi do mojego biura ze skargą bólów głowy, na przykład, nie jest oglądany przeze mnie, jak tylko głowy i szyi. W całościowym poglądach lekarza, patrzę na tę osobę jako całej osoby. Całość jest większa niż suma jej części. Więc nie tylko patrzę na głowę i szyję, patrzę na całym ciele. Słabe mechanika w stopach, kolanach, biodra, miednicy, dolnej części pleców, itp mogą powodować bóle głowy. Więc może zła dieta, słaba postawa, negatywne nastawienie, itp Wszystkie te rzeczy muszą być wzięte pod uwagę w celu uzyskania najlepszych wyników dla tej osoby.

Artykuł dzięki:

Author: klubeuropa.pl

Share This Post On