holistyczna inteligencja finansowa

holistyczna inteligencja finansowa

Anger Management – Zwolnienie Anger znalezienie Freedom

Spośród wszystkich emocji, jakich doświadczamy w naszym życiu, gniew wydaje się być jednym wszyscy doświadczamy często w ten czy inny sposób. Kiedy myślimy o gniewnym osoby może wyobrazimy ktoś się głośno lub agresywne; lub kogoś, kto jest krytyczna i średnią. Ale gniew wyraża się również w inny sposób, jak w przypadku osoby, która jest w depresji i okazuje swoją złość do wewnątrz. Lub osobie, która się boi lub zdenerwowany i samotny.

holistyczna inteligencja finansowa

Najczęściej, gdy doświadczamy uczucia złości ich ostrzec nas do podstawowych emocji (s). Oznacza to, że coś jest nie tyle naszego gniewu. Na przykład, możemy czuć się zły, bo zostaliśmy zranieni przez co ktoś mówi do nas. Tak więc podstawowa emocja jest tu boli. Kiedy to rozpoznać i radzić sobie z bólem będziemy w stanie uwolnić nasz gniew. Możemy również odczuwać złość, ponieważ czujemy się sfrustrowani, że sprawy nie idą zgodnie z planem. Zdając sobie sprawę, dlaczego jesteśmy źli , a następnie do czynienia z frustracji pomoże nam uwolnić gniew.

holistyczna inteligencja finansowa

Czasami, kiedy ludzie są źli, że nie zdają sobie sprawy, że są one również doświadczają inne uczucia, jak również. Identyfikowanie, co inne uczucia oprócz złości ich doświadczamy, jest ważnym pierwszym krokiem do uczenia się, co jest naprawdę za ich gniewu. Potem te uczucia można zmierzyć. Czasami jest o wiele łatwiej poczuć złość, niż jest to w twarz, jak inne uczucia wstydu lub winy i odrzucenia. Te uczucia mogą być nieprzyjemne i niewygodne i dlatego tak wielu ludzi biegnie od swoich uczuć lub próbować je pochować. Narkotyków i nadużywania alkoholu, hazard, rozwiązłość, holizm praca, plotki, etc., są tego dowodem.

Więc jak możemy zmierzyć, co jest za naszego gniewu i zwolnić go? To wszystko zależy. Może musimy zaakceptować pewnych osób lub rzeczy w naszym życiu.
Artykuł dzięki: mbaevent.pl

Author: klubeuropa.pl

Share This Post On