holistyczna filozofia zycia

holistyczna filozofia zycia Kiedy bierze resztę nasze neurony strzelaj, ale wiadomość jest nieco zniekształcone.

Ponieważ ADD jest zaburzeniem tych neuroprzekaźników wywołujących wypaczone komunikacji pomiędzy i wśród tych komórek mózgu w mózgu, to łatwo zobaczyć, jak ADD objawy są podobne do tych z Wiek: distractibility, nieuwagi, kunktatorstwo, brak po drodze, drażliwość.mazowieccyliderzy.pl

Więc jak można powiedzieć, czy jesteś po prostu przechodzi menopauzy „szaleństwa” lub mieć bonus dodana ADD? Tylko dobrze wyszkolony psycholog lub psychiatra może diagnozy dokładnie ADD. I nie ma papierek lakmusowy: brak oceny jest 100% dokładne, ponieważ ADD przejawia się w tak wielu różnych sposobów.

Jednym z ważnych czynników jest jednak twoja osobista historia. Nawet jeśli są diagnozowane w wieku średnim, ADD jest Twoim niezawodnym towarzyszem od urodzenia. Udało ci się uporać z ADD poprzez strategie, które są unikalne (i często nieznane) do Ciebie – co jest przyczyną tego, że została ukryta przed wzrokiem.

holistyczna filozofia zycia

Jako młoda dziewczyna, prawdopodobnie nie pasuje do typowego profilu Dodaj ponieważ dziewczęta mają różne Symtoms niż chłopcy. Prawdopodobnie przebywał w swojej siedzibie w szkole, może zdobyć dobre oceny, albo mówił dużo i były rojenia w tylnym rzędzie. Ale pewnie czuł się w kroku, jak ty nie „zmieścić się” ze swoimi rówieśnikami.

Jak lekarz przyjrzeć się swojej historii, ważne jest, aby zauważyć, jak tendencje ADD-owski objawia się dla ciebie (gdyby tak było). Dla dokładnego rozpoznania, lekarz będzie chciał wiedzieć, w jaki sposób te tendencje wpłynęły swoje życie, do jakiego stopnia oni spowodować trudności. Dopiero wtedy można przejść do przodu do skutecznego leczenia.

Jeśli zaniki pamięci i brak koncentracji to zwykły stary menopauza, odpocząć. Będzie lepiej z czasem. A jeśli okaże się, masz ADD Plus Age, odpocząć.Jesteś w dobrym towarzystwie. Istnieją skuteczne metody leczenia. I masz wiele lat w lewo, aby stworzyć życie, które współpracuje z ADD zamiast przeciwko niemu!

Artykuł dzięki:

Author: klubeuropa.pl

Share This Post On