holizm a indywidualizm

holizm a indywidualizm

Self-Technika lepszej przyszłości

Self-inżynierskie

Uporządkowanie problemów w życiu często opiera się na wiedzy innych. Jeśli masz problem ze swoim samochodem zabrać go do mechanika. Jeśli potrzebujesz, aby naprawić swój dom w górę, zadzwonić budowniczych. Są ekspertami w prawie problemu możemy sobie wyobrazić, że jest to, jak funkcjonuje społeczeństwo: smoothly- jak dobrze naoliwiona maszyna.

holizm a indywidualizm

Co możemy zrobić, gdy problem jest bliżej domu – czyli nas samych? Gdyby tylko ustalające istota ludzka była tak prosta jak pojawiały się w mechanice do szybkiej wymiany oleju i pompy opon. Oczywiście, ludzie są o wiele bardziej wyrafinowane niż nawet najdroższy samochód. Istoty ludzkie mają również dodatkowe korzyści, umiejętność samodzielnego diagnozowania i dokonać koniecznych ulepszeń, gdy zajdzie taka potrzeba. Poznanie zasad inżynierii siebie skorzystają ci niezmiernie. Po tym wszystkim, co jest słodsze niż rozwiązanie problemu przez siebie?

Zasada samorozwoju ma stać się panem własnego losu; kształtować i kontrolować drogę życiową idziesz w dół; by stać się czymś więcej niż tylko osoby; aby stać się twórcą wielkości. Na poziomie bardziej namacalna samodoskonalenia sprawia, że ??jesteś bardziej świadomy do wewnętrznych konfliktów, które w sobie wściekłość. Aby rozwijać umysł jest rozwój duszy, samodoskonalenia odwraca wzrok umysłu do wewnątrz, i otwiera nowy świat możliwości dla sukcesu.

holizm a indywidualizm

Nazywamy to harmonia między umysłem, ciałem i duszą, holizm. Całościowego podejścia obejmuje każdy możliwy kąt, skupia się na indywidualnych środków zapobiegawczych, a ingrains nowy zestaw przekonań i postaw, które promują pozytywne myślenie. Koncentrując się na sumę części, stajemy się większa jako całość, bo to jest podstawowa zasada holizmu.

Od zarania cywilizacji, ludzkość starała się odpowiedzieć na podstawowe pytania: Dlaczego tu jesteśmy? Jaki jest sens życia? Kim jestem? W poszukiwaniu prawdy zaczyna się i kończy na siebie.
Artykuł dzięki:

Author: klubeuropa.pl

Share This Post On