holizm w opiece nad pacjentem

holizm w opiece nad pacjentem

Holistic Living – Co to jest

Termin „holistyczny życia” nie jest nowy, ale wiele osób nie wydaje się wiedzieć, co to znaczy. Jest często używany zamiennie z „holistycznego uzdrawiania” i „świadomego życia”. Chociaż te ostatnie terminy związane z holistycznym życia, są one po prostu częścią tej wszechogarniającej koncepcji.

Holistyczne leczenie składa się z metod leczenia opartych na holizmu, czyli pogląd, że leczenie musi składać się z aspektów ciała, umysłu i ducha bycia człowieka.biznes-kaizen Przykłady holistycznych metod leczenia obejmują chińskiej medycynie, akupunktura, masaż leczniczy i mnóstwo innych zabiegów. Holistycznego zdrowia jest z pewnością duża część całościowego życia.

Świadoma istota zazwyczaj odnosi się do codziennych świadomych wyborów dokonywanych w celu ochrony środowiska przed dalszym uszkodzeniem. To też jest częścią życia całościowo, ponieważ zakłada wszelkich starań, aby żyć w harmonii z naturą.

Holistic żyjących wówczas przyjmuje ciało, umysł i ducha uzdrowienia, które odbywa się w ramach i odbija je na zewnątrz do reszty ludzkości i wszystkich żywych istot, poza siebie. Obejmuje ona również TROSCE wyborów przynieść uzdrowienie i dobre samopoczucie na naszej ukochanej planety i jej stworzeń.

Niestety, współczesne społeczeństwo nie wzmacnia całościowe zasady życia. Wręcz przeciwnie, stały napęd ewoluować w kierunku bardziej innowacyjne i technologicznie zaawansowany sposób życia usuwa nam się coraz bardziej od zhiznedeyatelnosti zrównoważony styl życia.

Dla poszukiwaczy, którzy chcą usunąć się z pośpiechu, nieświadomego konstruktem naszej „zachodniej” mentalności, ścieżka leży.

Świadomość tych egoistyczne konstrukcji jest niezbędna. W ten sposób zaczynają się rozpuszczać załączników do mienia, stanu i wszystkich iluzorycznych przekonań naszym posiadaniu. Więc będzie opieki i współczucia wobec ciała, jedynego pojazdu udzielonej nam w tym życiu. W ciągu tego świadomy wysiłek będzie wymagany w stosunku do innych i planety.

Gdy dana możliwość manifestowania tej świadomości wobec siebie, innych i przyrody, każdy z nas może żyć pełniej i całościowo.

Debbie nadrzędna jest fotografem przyrody i holistyczne entuzjastą życia. Jej fotografia dzieł sztuki można zobaczyć na DAP Fine Art Photography. Ona również blogi na Mystic Pics bloga, gdzie można uzyskać swój wolny fotoksiążki do łączenia jej listy mailingowej.

Artykuł dzięki:

Author: klubeuropa.pl

Share This Post On