holistyczne leczenie organizmu

holistyczne leczenie organizmu

spada ona ponad 3000 metrów między jej źródła i jej środkowym biegu, gdzie jest poziom głów prowadzonym przez Chengdu Plain. Te cechy fizyczne powodują rzeki Minjiang szybko płynąć w jej górnym biegu, podnoszenia i przenoszenia obfite ilości mułu i żwiru w dół, tylko zwolnić raptownie, gdy osiągnie Chengdu Plain. Jak to spowalnia, IT złoży swój ciężar osadu, zamulenie biegu rzeki, powodując częste powodzie.http://f8.net.pl Chengdu Plain jest wynikiem tej kumulacji mułu i żwiru w ciągu milionów lat.

Próby kontrolowania powodzi wokół rzeki Minjiang rozpoczęto na początku Okresu Walczących Królestw (476-221 pne). Podczas panowania króla Zhao Qin (306-251 pne), Li Bing (ok. 286-231 pne), lokalnego gubernatora, nadano odpowiedzialności za działania prowadzące do rzeki pod kontrolą. W wyniku intensywnych badań geologicznych cech tego obszaru i dystrybucję swoich cieków Li Bing zaprojektowany i zbudowany wielki Dujiang Canal projekt konserwacji wody.

Dujiang Kanał składa się z trzech głównych części: Ryba Mouth (Yu Zui), Precious wazonie Outlet (Baoping Kou) i pływają Sand Weir (Feisha Yan). (Patrz schemat). Ryby Usta, górny koniec http://cukierniababeczka.pl długiego rozwidlający zapory w dół pośrodku rzeki Minjiang, wyznacza początek Kanału Dujiang. Oryginalnie wykonana z bambusa klatkach wypełnionych kamieniami, to tama została odnowiona w dzisiejszych czasach za pomocą żelbetonie. Rozwidlający tama pęka rzeki Minjiang do dwóch kanałów Dujiang Canal, wewnętrznym i zewnętrznym Rivers. River zewnętrzny stosuje się przede wszystkim do ochrony przed powodzią, jak również niektórych nawadniania i transportu, a River wewnętrzna jest używany głównie do nawadniania.

Po dwa kanały rozchodzą się na ryby Mouth, rzeka zewnętrzna przepływa obok tamy rozwidlający i downstream do kilkuset kilometrów, w końcu do karmienia Changjiang (Jangcy) River.
Artykuł dzięki:

Author: klubeuropa.pl

Share This Post On